Kurumsal

Vizyonumuz

Vizyonumuz

image

Algı Yangın Mühendislik yangından korunmayı amaç edinerek üretmeyi, araştırmayı ve problem olmadan çözüm üretmeyi olmayı kendine ilke edinmiştir.

Uluslararası standartlarda üretim yapmayı ve yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmayı taahhüt etmekteyiz.

Yangından korunma sistemleri sektöründe öncü firma olma çabasındayız

  • Müşterilerimize kaliteli ve uygun çözüm sunmak,
  • Yangın güvenlik sektöründe ileri teknoloji üretmek ve geliştirmek,
  • İhraç ürünleri üreterek sınırlarımızı aşmak ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamak.
DANIŞMANLIK

Algı Yangın Söndürme Teknolojileri Mühendislik 20 Yıllık tecrübe ile yangından korunma, ihbar algılama sistemleri, uzman mühendis ve teknik eleman kadrosu ile projelerinizde danışmanlık hizmeti vermektedir.

PROJELENDİRME

Uzman personellerimiz tarafından firmanızın tüm değerlendirilmeleri yapılıp, aşağıda belirtilen tüm başlıklar için Yangın mühendisliği hizmeti verilmektedir. 

• Yapılması öngörülen yangın güvenlik sistemlerinin seçimi, 
• Yangın güvenlik sistemlerinin kullanımı, 
• Yangına karşı genel önlemlerin tespit edilmesi, 

konularında uzman mühendis kadromuzla, uluslararası standartlarda hesap ve tasarım yazılımları desteğiyle, yangın yönetmeliğine uygun olarak projelendirmekteyiz.

TEKNİK BAKIM ve DESTEK

Algı Yangın Söndürme Teknolojileri Mühendislik - var olan sistemleriniz için gerekli teknik bakımları uzman personeli ile yaparak sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlar.

EĞİTİM

Algı Yangın Söndürme Teknolojileri Mühendislik Yangından korunma yöntemleri üzerine siz ve personelinize gerekli eğitimi 20 yıllık tecrübe ve literatürde kabul gören eğitim yöntemleri ile vermektedir.

markalarımız

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
support

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ihtiyaç duyduğunuz her konuda bizimle bu 0342 326 34 34 numaradan veya email info@algiyangin.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Algı Yangın Söndürme Sistemleri...